cip

Kde nastavím aby se mi internet otevřel jiným prohlížečem než stávajícím???

V počítači mám několik měsíců vir SUJIN.COM a nemůžu se ho nijak zbavit… Vždycky když si nastavím domovskou stránku Seznam, tak při otevření nového okna se mi objeví opět stránka s jejich odkazem, vyskakují pořád nová okna s reklamou atp. Neví někdo jak se ho můžu natrvalo zbavit a nebo kde si nastavím jiný prohlížeč??? (zlobí pouze v Exploreru) Máte s ním někdo také zkušenost??? Ď

Nejlepší odpověď
Hlada

Kvůli takové maličkosti není potřeba počítač přeinstalovávat ani měnit prohlížeč.
Spusťte Regedit/Úpravy/Na­jít, zadejte sunjin a z registru všechny záznamy sunjin smažte. Nejspíš tam bude něco takového:
HKCU\Software\Mi­crosoft\Inter­net Explorer\Main,Win­dow Title = Sujin.com.np

Další odpovědi
Alesh

Nebuď pták 🙂, jestli máš počítač zavirovanej, tak si ho přeinstaluj! Vyřešíš tím nejen tento problém. Můžeš mít pěkné problémy, pokud to zavirování podceníš.

takhlene

V každém jiném prohlížeči se dá nastavit ať se chová jako „výchozí“ prohlížeč,resetovat prohližeč a bude se to v něm otvírat,ať je to Mozilla,Google Chrome,aj.