kde nakoupit velké množství jmelí?

Nejlepší odpověď
www

Nevím, co znamená velké množství.
Dá se v pohodě natrhat, některé stromy jsou toho plné.
Nebo bych se zeptat tam kde ho prodávají na dodavatele a zkusil to u něj.

Další odpovědi
beer

Taky třeba zde:
http://www.go­ogle.cz/search?q=jmel%C3­%AD&sourceid=i­e7&rls=com.mi­crosoft:cs:IE-ContextMenu&i­e=&oe=&rlz=1I7AD­FA_cs&redir_es­c=&ei=VaWzTsjKN9GD-wa2hbmFBg#pq=­jmel%C3%AD&hl=cs&su­gexp=kjrmc&cp=7­&gs_id=l&xhr=t&q=pro­dej+jmel%C3%AD&pf=p&scli­ent=psy-ab&rls=com.mi­crosoft:cs%3A­IE-ContextMenu&rlz=1I7AD­FA_cs&source=hp&pbx=1­&oq=prodej+jmel%C3%­AD&aq=f&aqi=&aq­l=&gs_sm=&gs_u­pl=&bav=on.2,or­.r_gc.r_pw.,cf­.osb&fp=234ad0e­3bb08c31e&biw=1016&bih=6­51

hanulka11

zkuste zde …nabízí větší množství jmelí

p.Barnová
Telefon: 732832685
Email: dacena@email.cz