Mrs.Styles

Kde nakoupit sběratelské figurky ?

Ahoj, nevíte kde se dají sehnat sběratelské figurky? Chtěla bych si objednat hororovou panenku Annabelle a našla jsem jsem jen jednu stránku Figures.cz a tam se mi moc nelíbí :/ Nevíte o nějaké další stránce? (Nejlépe české) Prosím vás odpovědi typu, jak si jí někdo může objednat nebo shánět, si prosím odpusťte :)

Odpovědi
Banán88

z pocatku asi zklamu, na ceskych strankach moc k nalezeni neni, ovsem na Ebay jsem ji nasel ve tri verzich, takze bud se poprat s anglictinou, nebo to zkusit s ceskym Ebay
Doplňuji:
… a pak uz jen zahranicni obchody, ale i tak, verte mi, na takove objednavce nic tak moc sloziteho neni a pokud vyuzijete google vyhledavac, tak by vam mel sam nabidnout nelezenou stranku prelozit, takze i s tim krkolomnym prelozenim od google by jste si ji zcela jiste zvladla objednat..