bobina

Kde najít zdarma na lištu překládání z AJ do ČJ na celou stránku?

mám přeinstalovaný PC a „ztratil“ se mi mi překladač na liště. Na horní liště bylo okénko „Přeložit“ a byla mi přeložena celá aktuální stránka. Nemůžu to najít a nevím jaký to byl program. Děkuji

Nejlepší odpověď
annas

Nebyla to lišta Toolbar?

Další odpovědi
www

Zkus klik pravým myšítkem na tu lištu, šedá část. Otevře se okno a tam zaškrtnout překladač nebo jak se ti to nazývá.
Pokud to tam nebude, nic se neděje, překladač, trochu jinak, je třeba v IE8 i dalších prohlížečích a jde jen o zvyk.

anonym

dobrý je od googlu, teď nevím kde je ke stahnutí, ale určitě si to za chvíli najdete
jinak google chrome (inter. prohlížeč) má svůj překladač (překládá ze všech světových jazyků)

rynek878

zde si překladač stáhněte,podle toho kam ho potřebujete nainstalovat-Mozilla či IE.Po instalaci V IE -záložka zobrazit-panel nástrojů-zde povolit Google toolbar.

link zde:

Zdroj: http://www.slu­necnice.cz/sw/go­ogle-toolbar/

mosoj

Jedná se o lištu Google Toolbar. Tu je si třeba znovu nainstalovat a v nastavení si potom zaškrtnout jaký jazyk chcete překládat. Pozor!! tlačítko přeložit se objeví až v tom případě že otevřete stránku v tom navoleném jazyku. Jinak tam není.
Zkontrolavat, možná že ji tam máte nainstalovanou.
Pro opětovnou instalaci si dejte do vyhledávače Google Toolbar a ono se vám to ukáže jak a odkud nainstalovat. Nezapoměňte si navolit českou mutaci.