DusanOrlik

Kde najít všechny díly ke stažení/zhlédnutí?

Zdravím,neví někdo kde bych našel alespoň první řadu (i když bych chtěl všechny řady) seriálu Big Time Rush? Hledal jsem,akorát jsem našel pouze s titulkama nebo anglicky.Hledám český dabing,který je z TV Nickelodeon.Poradí mi někdo odkaz? Předem díky za pomoc

Odpovědi
natalenkat

Nevím upřímně kde všude jsi hledal.. Ale poradila bych ti například toto http://www.he­llshare.cz/ stahuješ tam sice za kredit, který platíš reálnými penězi, ale nejdeš tam toho hodně. Mě to dost pomohlo.. Nebo to zkus tady www.ulozto.cz Snad ti to pomohlo. :)