Avatar uživatele
Kroupič

Kde najít video rozlobené Bílé na světelného malíře Davise v ČSMT III. ???

Doplňuji:
Prosím konkrétní link :(

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4162 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
iceT

http://www.ces­koslovenskyta­lent.cz/ceskos­lovensko-ma-talent-2012-vsechna-videa-z-velkeho-finale-na-jednom-miste/
je tam i diskuze a můžu ti říct,o co tam šlo.
Jednalo se o to,že letos ve vyhlašování udělali malou změnu a dali účastníkům vybrat,zda se o celou výhru podělí všichni nebo celých 100000 eur dostane jen ten vítěz.Mělo to být jednohlasé rozhodnutí všech a jediný Dowis řekl ne a Lucka se nasrala a řekla mu,že je vůl,že mohl udělat víc lidí šťastných,kdyby se výhra rozdělila mezi ostatní.Háček byl ale v tom,že výhra by nedělila spravedlivě všem stejně,ale procentuálně podle hlasů.Takže asi tak.

No,abych pravdu řekla,já si myslím,že v tom bylo něco i něco víc,že třeba produkce Dowisovi za to ne zaplatila,protože nevěřím tomu,že by se dobrovolně našel někdo,kdo by celému národu ukázal jaký je sobec.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
BANAN93

nevim že by se něco takového stalo – ona ho žere
Doplňuji:
Tak to s ním souhlasím – je to soutěž a když mám talent tak přece hraju, to se na soutěž mohli vykašlat a dát každému účinkujícímu 10 euro hned, a když se to paní Bílé nelíbilo tak mohla přemluvit Slavíka a Dejdara a rozdělit mezi zbylé svůj astronomický honorář za celé natáčení Superstár

Upravil/a: BANAN93

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Jahodinx

Na youtube!! :DD

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
ahold

Já mám naopak stejný názor jako pan Slávik. Ta soutěž je mimo jiné i o té výhře. A to „NE“ byla myslím to jediná upřímná odpověď. Ostatní by se možná o to vítězství tolik nesnažili, kdyby měli v podmínkách tuto možnost. Není to přece žádná charita. Reakce paní Bílé byla více než vulgární a neomluvitelná. Tohle si dovolila už jednou na adresu otce jedné ze soutěžících. Vyjadřování hodné obsluhy pouťové střelnice. Její hra na dámu projevem v porotě značně utrpěla.

před 4162 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kroupič

Naprosto souhlasím,

před 4161 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek