Kroupič

Kde najít video rozlobené Bílé na světelného malíře Davise v ČSMT III. ???

Doplňuji:
Prosím konkrétní link :(

Nejlepší odpověď
iceT

http://www.ces­koslovenskyta­lent.cz/ceskos­lovensko-ma-talent-2012-vsechna-videa-z-velkeho-finale-na-jednom-miste/
je tam i diskuze a můžu ti říct,o co tam šlo.
Jednalo se o to,že letos ve vyhlašování udělali malou změnu a dali účastníkům vybrat,zda se o celou výhru podělí všichni nebo celých 100000 eur dostane jen ten vítěz.Mělo to být jednohlasé rozhodnutí všech a jediný Dowis řekl ne a Lucka se nasrala a řekla mu,že je vůl,že mohl udělat víc lidí šťastných,kdyby se výhra rozdělila mezi ostatní.Háček byl ale v tom,že výhra by nedělila spravedlivě všem stejně,ale procentuálně podle hlasů.Takže asi tak.

No,abych pravdu řekla,já si myslím,že v tom bylo něco i něco víc,že třeba produkce Dowisovi za to ne zaplatila,protože nevěřím tomu,že by se dobrovolně našel někdo,kdo by celému národu ukázal jaký je sobec.

Další odpovědi
BANAN93

nevim že by se něco takového stalo – ona ho žere
Doplňuji:
Tak to s ním souhlasím – je to soutěž a když mám talent tak přece hraju, to se na soutěž mohli vykašlat a dát každému účinkujícímu 10 euro hned, a když se to paní Bílé nelíbilo tak mohla přemluvit Slavíka a Dejdara a rozdělit mezi zbylé svůj astronomický honorář za celé natáčení Superstár

Jahodinx

Na youtube!! :DD

ahold

Já mám naopak stejný názor jako pan Slávik. Ta soutěž je mimo jiné i o té výhře. A to „NE“ byla myslím to jediná upřímná odpověď. Ostatní by se možná o to vítězství tolik nesnažili, kdyby měli v podmínkách tuto možnost. Není to přece žádná charita. Reakce paní Bílé byla více než vulgární a neomluvitelná. Tohle si dovolila už jednou na adresu otce jedné ze soutěžících. Vyjadřování hodné obsluhy pouťové střelnice. Její hra na dámu projevem v porotě značně utrpěla.

Kroupič

Naprosto souhlasím,