Malovranec

Kde najít v počítači schránku Windowsu?

Stahuju nějaký program a objevilo se mi okenko a tam bylo napsáno že to bylo uloženo v schránce Windowsu.
ALE KDE JI NAJDU?????

Nejlepší odpověď
www

Na klávesnici je klávesa s lupou pro hledání. Stiskni, vepiš co ti to napsalo a hledej. Uvidíš přesně kde to na C je.
Nemáš-li tu klávesu, Start-Hledat a stejný postup.
Příště při stahování nezapomeň nejdříve určit kam to má být uloženo 😉
Praxe

Další odpovědi
Michal Kole

Pojem schránka je místo v paměti, kam se ti uloží třeba text zkopírovaný z wordu

Ve Windows 98 byl na to přímo program, aby bylo vidět co je ve schránce, ve Windows 7 to nemůžu najít.

Hlada

Schránka jsou data uložená v RAM. Ke zobrazení obsahu je potřeba program Prohlížeč síťové schránky – ClipBoot Viewer. Je v C/WINDOWS/sys­tem32. Spustíte jej přes Start/Spustit/clip­brd.

štamgast

C:/Windows

mosoj

A co napsat jaký máš OS. Ve win 7 je přímo složka „STAŽENÉ SOUBORY“ a OS to tam sází rovnou. Jestli to máš ještě ve schránce tak to někam zkopíruj " třeba na plochu". Stačí přes pravé tlačítko myši, nebo Ctrl V.
Pokud jsi schránku již použil na něco jiného tak je to fuč, ale divil bych se že by se to stahovalo do schránky.