Kde najít stránku s ukázkami web designů?

Plánuju si vytvořit webovou stránku. Zatím jsem jen na blog.cz, ale chci „povýšit“. Ale pro webovou stránku potřebuji nápad pro design. Jsem dobrá ve vytváření designů, ale špatná v nápadech a tak hledám nějaké stránky, kde jsou například ukázky či prezentace designů pro weby, blogy atd, kterými bych se mohla inspirovat. Nevíte o nějakých?
Doplňuji:
s CSS pracovat zatím neumím, ale o to zatím nejde, zatím potřebuje jen vidět nějaké dobré nápady pro sestavení vzhledu webů, kde všude a jak může vypadat menu, záhlavý, celkový originální nápad atd

Odpovědi
wigglee

pokud děláte v externím css přidruženém k html,.. tady jsou nejlepší weby pro šablony i inspiraci:
www.freecsstem­plates.org
www.freewpthe­mes.net
www.freewebtem­plates.com
www.layouts4fre­e.com
www.templates­feed.com
tvorba-webu.zdarek.com/sa­blony
css.interval.cz/la­youty