pajat

Kde najít skutečně jen ta nejlepší Youtube videa?

Přijdu na Youtube a chci si pustit kvalitní videa, ale nabízí mi to jen samá, kterou jsou jen populární a ne třeba kvalitní, mě se to tolik nelíbí a rád bych viděl jasnou selekci řekněme 5 až 20 nejlepších videí za týden. Existuje nějaký web na takto seřazená Youtube videa?

Nejlepší odpověď
briketka10

asi si je budeš muset hledat sám,
jako všichni já taky pátrám, která
jsou ta nejkvalitnejší 😁

Další odpovědi
LucyLu99

Protože ty si mi pomohl před pár měsíci, tak bych měl tip já pro tebe. Nejlepší jsou v tomhle weby, který se na Youtube videa přímo specializují, tedy například tenhle přímo na tomhle odkazu: http://trochu­mimo.cz/youtu­be-videa/ Jinak pokud máš tablet, tak pak doporučuji aplikaci Youtube, kde ti to taky samo selektuje Youtube videa a to docela dost kvalitně. :)

xxx3

to je špatně položená otázka. Chápání kvality videa je čistě subjektivní, čili každý to vnímá jinak.