Ryu

Kde najít noční práci?

Chtěl bych pracovat v noci – nikoliv na směny (denní/noční), ale pouze v noci každý den, pondělí až pátek, ideálně osmičky. Na náplni práci ani tak nezáleží. Máte nějaký nápad?

Odpovědi
pl4toon

Barman, hlídač, do fabriky k pásu, doplňovat zboží, uklízet administrativní budovy, či provozy, atp. podle schopností a ochoty si máknout. Nejlíp z mnou zmíněných jsou na tom asi uklízecí firmy. Ani se mi tomu nechtělo věřit, ale taková parta mladých lidiček, co mají nasmlouvané dopředu úklidy a mají to dobře koordinované, tak si vydělají třeba 40k za měsíc čistého o_O

Araxis

Přidat se do firmy která provádí uklid.Nemusíte dělat uklízečku a běhat s hadrem,Je sposta uklidových společností,která mimo uklidu nabízí i čištění podlah,voskování … a to vše se děje v nočních hodinách kdy jsou objekty zavřené a bez zaměstnanců.V noč­ních hodinách jsou otevřené různé kluby,herny,ka­sína,ale taky security kdy opravdu vemou každého.
Doplňuji:
doplním že byste musel i víkendy :)