rysekl

Kde najít Nedvědovy noty Ladův betlém?

Prosím o pomoc při hledání not k Nedvědově písni Ladův betlém, tyto noty jsem již viděl, ale nikde je nemohu sehnat.
Děkuji předem za pomoc.

PS: nepotřebuji akordy, potřebuji noty na klavír, flétnu nebo saxofon. Nejlépe ty na flétnu nebo klavír.

Nejlepší odpověď
annas

Na netu jsem našla jen text nebo text s akordy

Jedině koupit – viz odkaz

http://www.hudebni-knihkupectvi.cz/pro­duct/zimni-a-vanocni-pisne-1-zpevnik-27739/

Ad Jugar – nepíši o notách, ale vložila jsem odkaz na hudební prodejnu. Nabídku může prohledat, pokud mu bude něco vyhovovat, pak koupit.

Další odpovědi
anonym

Máš na mysli akordy?
http://www.su­permusic.cz/sku­pina.php?idpi­esne=800711&si­d=
Bohužel,noty jsem taky nenašel,ale ten odkaz od Annas je na zpěvník současných i starších hitů populární hudby se zimní a vánoční tématikou (melodická linka, akordy, texty).
Tudíž odkaz je špatný,tam žádné noty nebudou.
Ještě bych zkusil přímo Frantu Nedvěda kontaktovat,ten by možná byl ochoten ti nějaké ty noty poslat.

annas

Ad jugar,

než vystřelíš, tak se zamysli. Tazatelova otázka zněla na noty, ty jsi otázku pozměnil na „Máš na mysli akordy?“

Kdo tedy rozumí otázce? Zase o voze a o koze.

Můj odkaz je na prodejnu hudebnin, pokud tazateli nevyhovuje zpěvník s melodickou linkou, může v odkazu hledat dál. 🙂