higs

Kde najít na netu předválečné a válečné letecké fotografie celé Evropy. Poradí někdo?

V roce 1939, když už bylo jasné, že válka s Německem je nevyhnutelná, nechala Anglie fotografovat svými letadly značnou část Evropského kontinentu pro vojenské účely. Vzniklo několik milionů fotografií, které byly teprve před několika lety odtajněny a poskytnuty na net. Psala o tom tenkrát MF DNES a fotografie nabízel k zhlédnutí zahraniční server(tuším Německý). Poradí někdo kde by se to dalo najít?

Odpovědi
isteron

Skús na Google zadať nejaké vhodné slová a dať vyhľadávať.