popcorn

kde najít na fb video hovory bez toho aby jsme měly webku a mikrofon?

ale aby jsme my viděli je třeba i slyšeli ale my jim psali

Nejlepší odpověď
Bedy

Tohle nejde – oba musíte mít webku. Toto jde pouze u Skype.
Mimochodem, slušná webkamera se dá koupit od nějakých 2–3 stovek. Zkuste se podívat třeba na http://webkame­ry.heureka.cz/mi­crosoft-lifecam-vx-800/

Microsoft dělá velice kvalitní kamery a další hardware (myši apod.)

Ty nejlevnější kamry se dají pořídit od stovky, nicméně kvalit aodpovídá ceně – mají nízké rozlišení, tak obraz není tak kvalitní, nemají další funkce pro vylepšení kvality obrazu a i možná kvalita výrobku jako takového asi nebude velká – použity nekvalitní levné plasty apod.