Karel_Gott

Kde najít hudbu, kterou poslouchají indičtí taxikáři v americe?

Doplňuji:
Doplnění k první odpovědi:
Aplikaci Shazam samozřejmě používám, avšak se mi nepodařilo narazit na úsek z filmu kde by hudba zazněla na tak dlouho, příp. na tolik nahlas, aby se dala pomocí aplikace identifikovat.

Nejlepší odpověď
Valky

Tak to netuším, ale pokud máte chytrý telefon, stáhněte si aplikaci Shazam – pustíte písničku (nebo pasáž ve filmu, kde je 8píseň slyšet), stačí pár vteřin a Shazam Vám napíše jméno interpreta, píseň… no pruostě úplně vše! Používám to často :)