Pokročilý

Kde najít dívku?

Kde má 26letý kluk,který nechodí nikam,kde se pije alkohol,najít dívku.Nesportuje,ale má rád malé děti i přírodu a zvířata.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Co třeba se přihlásit do nějakého turistického nebo přírodovědného klubu a chodit tam mezi lidi?

Další odpovědi:

Zlatý

Dívku lze najít kdekoli. Pravda je, že je to asi o trochu obtížnější než při zábavných akcích, ale celá řada lidí co znám se seznámila na ulici, v divadle, v zaměstnání, na dovolené, většinou při různé zájmové činnosti.

Zlatý

Myslím, že alkohol "se pije" celkem všude, ale záleží na tom, zda ho pije právě ta osoba, o kterou máš zájem.
Já chodím teď každý týden dvakrát na ples, jinak na tance a do restaurací, ale alkohol si nikde nedávám. Takže proč se zdráhat návštěv podniků a zábavy, snad nejde každému jen o ohnivou vodu. Být jen na chatu je také nuda. To má být pro rozptýlení a ne pro náhradu vztahu.
Doporučuji bazén, plavat chodí hodně dívek a žen. K seznámení jsou dobré i různé kurzy - vaření, jazykový, výtvarný, tvůrčí psaní... Nebo sportovní kroužky, či něco o zvířatech. Procházky s pejskem jsou také hodně populární a oblíbené.

Bronzový

Já bych ti doporučila navštěvovat místa, kde bys mohl potkat dívku s podobnými zájmy, jako máš ty. Jestli tě zajímá příroda a zvířata, zkus navštívit nějaký turistický nebo přírodovědný klub. Tam by mohla být dívka, kterou zajímá to, co tebe a třeba přeskočí jiskra. :) Jinak se dá na dívku narazit kdekoli. I tam, kde by to člověk nečekal. :) V kině, v divadle, v obchodě, jen tak na ulici, v autobuse, internetové seznamky...

asi nejjednodušší rada, někam jdi a neber to špatně. Já měl velký štěstí na kamaráda, kterého jsem v mládí potkal cestou z práce a díky němu jsem začal chodit ven, jinak pořád doma u rodičů, počítač... Byl jsem neuvěřitelně nesmělej a tim nemyslim tim způsobem jak se to říká, ale opravdu hooodně nesmělej.

Nevzdávej to, hledej, komunikuj, nevyjde to 100x vyjde to po 101. Jediný kdy prohraješ je, když to přestaneš zkoušet.

Teď mě napadlo, že je někdy možný oslovit dívku v autobuse, vlaku,... Zajímat se třeba o to co čte, nebo se zeptat kam jede... Nebo v obchodě nenápadně navázat dotazem, že potřebuješ poradit s výběrem těstovin... v tom obchodě jsem to ještě nezkoušel to mě teď napadlo, ale ve vlaku to funguje celkem dobře i když neříkám, že je pokaždý vhodná příležitost, ale když to vyjde tak se pak prokecají 3 hodiny ani člověk neví jak

Pokročilý

jeď na dovolenou třeba do řecka a najít si tam cizinku ;)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 978
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 600
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 448
Zlatý led 394
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.