irij

Kde najít data na počítači po vysypání koše bez instalace nového programu?

Nejlepší odpověď
led

použite program undeleteplus portable
neinštaluje sa.
setup.exe rozbalí program na kľúč, alebo do určeného adresára

Zdroj: www.fileresto­replus.com/sup­port.php

Další odpovědi
Michal Kole

Nahrajte si na flasku na JINÉM PC program Recuva – http://www.pi­riform.com/re­cuva

spouštějte jej z flasky !

hanulka11

RE: kde mohu najít data,když vysypu koš?
Frede,myslím to bude ono. Dík. nic jsem nesmazal-studuju.

myslím ,že si tady z nás děláš dobrý den ,ne?

Fred

Treba opravdu studuje, ale je pravda, ze mel od zacatku vysvetlit, o co jde. Formuloval jsem odpoved pro obycejneho uzivatele, ktery potrebuje obovit soubor. Snazil jsem se vynechavat technicke detaily, ale popisovat jen problemy, se kterymi se muze „obnovujici“ uzivatel setkat, popisoval jsem kam kliknout, co delat a tak. Odpoved mohla byt vhodnejsi, kdyby bylo jasne, proc to chces vedet. V tom je take sila Odpovedi.cz – odpovedi se tu davaji primo na miru pro konkretni problem. Takze pro priste pis jasne, co potrebujes a proc. 🙂