KulES

Kde najít brigádníky?

Kde byste hledali brigádníky? Hledám pár brigádníků na výpomoc. Potřebuji registraci do katalogů, celkem slušná odměna, zvládne kdokoliv. Zkoušel jsem hledat, ale nenašel jsem žádné inzertní portály. Našel by se tady někdo kdo by měl zájem? Popř. doporučíte mi někoho?

Nejlepší odpověď
ivzez

„Brigádníky“ na registraci do katalogů
bych nehledala v inzertních pracovních portálech,
ale např. na Webtrhu …

Případně si vložte inzerát na svůj web.

Další odpovědi
anonym

Pokud nejsi schopný najít inzertní portál, jak chceš najít brigádníky. Můžeš využít i ÚP.

setapouch

Nevím, jak jsi hledal, ale https://www.go­ogle.cz/#q=in­zertni+portal+pra­ce vrátí 344 000 výsledků.
Dál je dobré navštívit třeba úřad práce.

msi

tak to ses dobrej debil, vis kolik jich na internetu je ? nechapu jak jsi jako hledal, ze jsi nenasel, to musis být važně magooor