smoulinkaq

kde najdu zdarma ccs desinky na blog ružné pozadi atd? děkuju

Doplňuji:
dezing na blok pozadi šabloná

Nejlepší odpověď
anonym

Co to je „desink“?

Jinak nějaké slušné CSS šablony na netu ani nehledejte. Ty si musíte udělat sama, a hlavně je přizpůsobit systému.
Doplňuji:
Plácáš několik věcí do hromady, udělej si jasno!

  • dezign – Opravdu tento výraz neznám
  • blok – … myslíš ten papírový?
  • pozadí – Myslí se většinou barva či obrázek v css definované jako background
  • šablona – Obsahuje veškeré prvky vč. stylu.

Další odpovědi
Bedy

Záleží, kde blog máš. Jestli to máš někde na blog.cz nebo blogspot.com či estranky.cz, apod. tak tam s tím moc neuděláš.
A jak píše I564, to si musíš udělat sama na míru. Po internetu je řada celkem solidních šablon, ale to chce na to klasický hosting (tedy mít stránky někde na Forpsi, Internet Centru, WebZdarma, Endora, apod.).