maza75

Kde najdu vzor tiskopisu pro neuznání pracovního úrazu?

Odpovědi
jmhad

Na tohle asi žádný tiskopis nenajdeš.Tiskopisy se tvoří na určité standardní situace a případy,které se v běžné praxi vyskytují.Mají nejen ulehčit nějaké ohlášení ale dávají mu i určitou právní formu.
Neuznání pracovního úrazu je však již specifická záležitost mezi dvěma subjekty,kterou nelze,a to i po etické stránce vyřešit nějakým tiskopisem. Domnívám se,že pro běžného absolventa střední školy by neměl být problém takovou záležitost vyřídit dopisem napsaným volnou formou.Je to i méně neosobní než nějaký blanket.