smoulinkaq

kde najdu volebni hlasovaní? chci dat hlas KSČM

Nejlepší odpověď
ahold

Aby to mělo nějaký význam, tak jedině přímo u voleb. Na různých anketách to má pouze statistickou „váhu“.
Doplňuji:
Pokud nemůžeš ze zdravotních důvodů jít volit, oznam to na městskou část, obecní úřad atd. Oni tě zapíší do zvláštního seznamu voličů a při volbách tě navštíví dva členové volební komise s přenosnou urnou, úřední obálkou a všemi volebními lístky. Ostatní proběhne standartně. Vybereš si stranu, můžeš zakroužkovat koho preferuješ v té straně, vložíš do obálky a hodíš do volební schránky.
Členové komise tě nesmějí nijak ovlivňovat, nebo kontrolovat.
Je pěkné, že se chceš podílet na volbách. Nečinnost je špatně.

Další odpovědi
www

Ve volební místnosti tvého obvodu. Do schránky ti přijdou volební lístky i informace, kde bude tvoje volební místnost. Stejně tak ti přijdou všechna nezbytná pravidla i poučení.

marci1

Volby budou 25. a 26. října 2013 ve Vašem volebním okrsku.

Jsemtady

Je velka pravdepodobnost ze se KSCM nebude moci podilet na vlade. Tj. s nikym koalici do kupy neda. Takze bude v opozici a tedy nebude delat zakony jako uz leta nedela ale jen pobere prispevky a penize od statu. Takze pokud volit nepujdete, tak je to jedno, Pro vas vysledek je dulezite abyste nedala hlas jinde. Jakmile ho nikomu nedate, tak tim ze komunisti ve vlade nebudou je to jedno. Zadne zmeny to v pristich 4 letech neovlivni. Tj. Nemohou nic zlepsit.
Hm, ja volim Okamuru, mluvi na rovinu, neboji se ostatnich stran a ma dobre pripravene zakony ktere by mohli pomoct. Mno vypada ze se tam v pohode dostane ale hodil by se mu kazdy hlas.