nikolqa.o

Kde najdu ve Windows 8.1 … ?

Nevíte někdo prosím, kde najdu ve Windows 8.1 průvodce čištěním pracovní plochy ?

Na ploše se mi objevila ikona odkazující na domácí skupinu a bohužel nejde smazat. Napadlo mě jí odstranit pomocí průvodce čištěním pracovní plochy, ale nemůžu ho najít (google našel návod pouze pro Windows 7, ale ten u osmiček nefunguje).

Nebo existuje ještě nějaký jiný způsob, jak se této ikony zbavit ?

Děkuji.

Odpovědi
jáára

Opusť domácí skupinu a zapni si veřejnou síť.

Win 8× nejsou XPéčka. ty už jsou po smrti. – a že jim to trvalo…