DusanOrlik

Kde najdu test dvd mechaniky?

Když dám starší DVD-room (asi z roku 2008,2007) tak jde,ale když dám do mechaniky DVD-room novější z roku 2010,tak vůbec nenačte.Nevím čím to může být… :/

Nejlepší odpověď
led

Možno máte operačný systém starší než DVD mechanika. Najdite si ovládače mechaniky a nainštalujte. (v dodanom CD alebo na internete pod značkou výrobcu a typu)

Další odpovědi
Hlada

Test DVD mechaniky je třeba v Neru.
Chtělo by to upřesnit otázku. Typ mechaniky, jak je stará, jaký máte systém a co je to za médium. DVD-room neznám. Je lisované nebo pálené? Jsou na něm data nebo video?
DVD mechanika žádný ovladač nepotřebuje. Je ale možné, že výrobce vydal nový firmware.

franku

Nemůže to být operačním systémem?