mrmojorissin

Kde najdu tento aux přístup v autě se zabudovaným originálním rádiem z továrny?

autoradio, aux
Doplňuji:
Mám Hondu Jazz, a origoš radio od nich. Má to tlačítko cd aux,ale zdířka nikde. V bazaru mi týpek co mi auto prodával tvrdil,že to aux nemá, ale k čemu by tam tedy pak to tlačítko bylo,že? Takže jak se k němu dostanu? Nikdy jsem pod do palubky nelezl…

Odpovědi
Hlada

Zpravidla vzadu. Není to jednotné. Do odkazu jsem dal stránku s redukcemi pro různé typy autorádií.

Zdroj: http://www.au­nika.com/Pris­lusenstvi-pro-autohifi-1/AUX-vstup-OEM-autoradia/

klob1

záleží co to máš za autorádio a v jakém autě..jsou různá..pak může být vstupní nebo výstupní..