panenka

Kde najdu tapetu Staroměstského náměstí

Dobrý den u svého známého jsem viděla tapetu staroměstského náměstí s hodinama řimskýma a jak na obloze padají hvězdy vždy každou hodinu hrozně moc pěkné řekl mě,že už to v mobilu měl můžete mě prosím poradit kde to najdu?

Nejlepší odpověď
terry

Záležíé trochu na tom, kde telef. kupoval. Jestli od opertátora nebo v prodejně. Zkus se podívat na stránky jeho operátora, nebo na stránky typu telefonu.