marketa54321

Kde najdu starou hru Manik?

Hrála se ještě na jednobarevných počítačích. Panáček, co přeskakuje ohně, keře, skáče z plošiny na plošinu…20 úrovní. Hra byla později i do mobilu. Dá se dnes ještě někde sehnat? Nebo alespoň nějaký odkaz na info o ní, aby člověk zavzpomínal.. Díky

Nejlepší odpověď
briketka10

já pamatuju jen Princ z Persie a je mi dost let :)
na žádnýho panáčka a hru Manik si nepamatuju ..

Další odpovědi
cochee

Samozřejmě že se dá sehnat, přesný název je Manic Minner, důležité je ale, na čem se to má hrát? Na PC, na telefonu…
Doplňuji:
Tady je ve Flashi, tzn. hratelná na PC v internetovém prohlížeči, mi tam teda ale nejde zvuk, což je věčná škoda (nevím jestli tadyto má zvuk), ty zvuky z osmibitového počítače byly klasika 🙂 http://www.dar­nkitty.com/ma­nic/

cochee

Tak se omlouvám za chybičku, Manic Miner pouze s jedním „n“ ve slově Miner.