OndrisekCZ

Kde najdu sponzora na 25$?

Dobrý den,
nevíte kde najít sponzora na 25$? Chtěl bych vytvářet a dávat aplikace na Google play, ale stojí to 25$ jsou to vyděrači.Díky za návrhy
Doplňuji:
Rigormortis já nechci „obchodovat“, já chci vydávat aplikace pro lidi, chci vidět ty stáhnutí, přečtení a podobně :) To nejde pochopit, když Vás to neláká :)

Nejlepší odpověď
rigormortis

Když to jsou vyděrači, proč s nimi chcete obchodovat?
Doplňuji:
Já něco nabízím za peníze…tudíž obchoduji. Když se mi nelíbí nabídka, tak ji nepřijmu.
Není na tom nic nepochopitelného.
To že vám nepřijde fér nábídka tak ji jednoduše nepřijímejte, pokud vám nikdo jiný nabídku nedá tak ji buď přijmete, nebo ne. Jednoduché.

Další odpovědi
anonym

tak to nevím, taky hledám sponzora co by mi poslal jeden dolar n apokerstars.com a mohl si sním o ten dolar zahrát :)

marci1

Myslím si, že to není až tak velká částka. Zkus trochu šetřit a bude raz, dva. 🙂

Lamalam

Co nabízíš na oplátku případnému sponzorovi?

arygnoc

25$ nie je tak veľký peniaz.

ale uvedomte si, že nikto neibvestuje ani kc len tak na nejaký sen.
minimálne reklamný priestor budete musieť ponúknuť.

skúste na

http://hledam-sponzora.hleda­minvestora.biz/