Terka333

Kde najdu skutečného vlkodlaka?

Doplňuji:
Víte co? Když jste (někteří z vás) takový, tak na mé dotazy vůbec nereagujte. Bude to nejlepší. A děkuji těm, kteří mi normálně dokázali odpovědět, dávám vám palec nahoru. ;)

Nejlepší odpověď
annas

Je možné, že v něco takového věříte? Nebo jste se dívala na mysteriozní a fantazijní horory, v nichž se lidé mění na různé „potvory“?

Přetěte si článek v odkazu, jak mýtus o vlkdlacích mohl vzniknout, a snad se již o ně nebudete zajímat.

"Moderní člověk však už na vlkodlaky nevěří, nemá k tomu totiž důvod. V hollywoodských ateliérech vznikají filmy, ve kterých jsou vlkodlaci, stejně jako upíři, daleko více uhlazenější, zdvořilejší a sexuálně přitažlivější. Něco takového se však natolik odlučuje od prastarých legend, že to lze považovat za čirou hloupost. Ukázalo se, že tyto legendy jsou nerealistiké a často i směšné. Dnes si uvědomujeme, že vlkodlak schopný se proměňovat existuje jen v legendách a pověrách a že nás ve skutečnosti nikdy nepřepadne.

Je pravděpodobné, že mýty o vlkodlacích mají svůj původ ve zvyku pravěkých lovců zahalovat se do vlčí kůže v domnění, že takto přenesou lovecké schopnosti této šelmy na sebe. Tato tradice přebývala v povědomí lidí i do pozdějších dob, kdy si lidé vyprávěli legendy, podle nichž se mohou někteří přeměňovat ve vlkodlaky, pokud nosí na sobě kozelný opasek nebo plášť z vlčí kůže atd. "

http://poutnik63­.blog.cz/1301/ve-stinu-vlkodlaka

Další odpovědi
www

Nikde.
Žádný živočišný druh s tímto názvem NEEXISTUJE.
Doplňuji:
Pokud si ale najdeš pohádkovou knihu, film či třeba bájný příběh ap., tam je najdeš 🙂

Beer4Real

Jdi s těma Vlkama už někam ;)

setapouch

Obývají stejné oblasti jako jednorožci.

Šefčík

Buď vtip, nebo je ti tak do 10 let, nebo abych se začal bát, že vážně jsou? 😁 Takže hodně štěstí, při hledání, jo a kdybys náhodou narazila na oslíčka z pohádky „Obušku z pytle ven“, tak ho za mnou pošli, že už pár let čekám…

iceT

Jací bychom podle tebe měli být,když se zeptáš na tak nereálnou věc,jako kde najít skutečného vlkodlaka?Na takovou otázku nelze odpovědět jinak,než opět nereálnou odpovědí.
Jako vlkodlaci vypadají lidé,kteří trpí lykantropií,což nadměrný růst chlupů po těle a hlavně na místech,kde se běžně chlupy nevyskytují,jako jsou obličejové partie.
Dříve vystupovali třeba v cirkusech,kdy byli vystavováni jako lidské zrůdy.

kacka2003

kukuzu.infoblog.cz
Blog o nadpřirozenu…

Mandice23L

Podle me nikdy nemůže říct 100% ze něco existuje nebo ne … Když se zamyslime tak z přírody je prozkoumáno tak 40% (hrubý odhad ( odhady mi nejdou )) a zbytek se ještě nepodarilo zjistit ..Ale počítám ze zatim ho najdeš pouze ve sve fantazi

Kelt

Vlkodlak je vymyšlená postava, to že o něm jsou natočeny filmy nic neznamená. Stejné je to s čarodějnicí a jinými postavami. Možná se někteří lidé tak mohou projevovat fyzicky, nebo trpí určitou nemocí. Nechci se vyjadřovat, co si myslím o tomto dotazu. Ale kdo hledá, najde.

daniela100

To není možné v realitě jen tak ve filmech.

KitKatKatka

V knížce zkus :-3

Majda111111

no já jsem něco četla bylo to asi v mateřidoušce nebo ABC ale to je opravdu pravda že existuje nějaká nemoc kdy si lidé myslí že začínají promněnovat ve vlkodlaky ale v nic se neproměnuji jenom se jim to zdá a doktoři jim říkají že to nic není žese jim nic neděje ale oni se nějak nevím jak bych to řekla prostě se zblázlili a chovali se jako ti vlkodlaci.