Kde najdu schema nabíječe Kt 35 80/85 rzu AK (pro akumulátory 80V/85A vysokozdvižných vozíků)?

Nejlepší odpověď
Děda Louda

Určitě uspěješ v dokumentaci výrobce.
Jen z vlastní zkušenosti: Po přestěhování do jiné provozovny se nabíječku nedařilo zprovoznit přes nesčíslné pokusy všech zainteresovaných, kteří byli přesvědčeni, že všemu rozumí a se vším si poradí. Stroj se tvářil, jako že je v naprostém pořádku, jen odmítal pracovat. Pozor na záludnost spočívající v tom, že je nutno zachovat pořadí fází! Zapojením do jiné zásuvky tento požadavek nebyl splněn a nabíječka si stavěla hlavu.
Ale možná řešíš jiný problém.