LEONEK

kde najdu program?

hledám program na upozornování placených stránek existuje něco takového? prosím o radu děkuji

Nejlepší odpověď
rynek878

Dialer

Dialer je program, který změní způsob přístupu na Internet prostřednictvím modemu. Místo běžného telefonního čísla pro Internetové připojení přesměruje vytáčení na čísla se zvláštní tarifikací, např. 60 Kč / minutu (tzv. „žluté linky“). V některých případech se tak děje zcela nenápadně nebo dokonce automaticky, zvlášť když oběť používá špatně nastavený, popř. „děravý“ internetový prohlížeč. Dialer může být na PC vypuštěn návštěvou „nevhodné stránky“ (např. pornografické), například za využití technologie ActiveX, takže problémy mohou nastat především uživatelům Internet Exploreru. V jiném případě může jít o nenápadný spustitelný soubor (.EXE), který je nic netušícímu uživateli vnucován ke stažení klasickým dialogem (mluvíme-li o prohlížeči Internet Explorer).

Další odpovědi
Gollumek.88

placené stránky neexistují, tedy neexistuje že přijdeš na web a strhne ti to od někud peníze. takže hledáš něco co není ;)

Arni

Zrušte v prohlížeči „Povolit cookies třetích stran“ !Mozilla). A dávat pozor na jaké stránky jdete. Zkuste nainstalovat Web Security Guard:

http://www.web­securityguard­.com/cs/downlo­ad.aspx

Funguje to v IE i ve Firefoxu. Nainstaluje se do lišty a upozorní na podezřelé stránky.

Já ho používám několik let a jsem s ním naprosto spokojen.