rosa

Kde najdu přesný čas svého narození

Kde najdu přesný čas svého narození?
Doplňuji:
Jak jsem si přečetla z příspěvků na www.poraďte.cz. tak když je zrušená porodnice, je to problém a prý se to archivuje jen 50roků. Chce to pospíšit, abychom kdo to chce vědět, neprošvihli termín.

Nejlepší odpověď
iwetax

Ve zdravotní kartě v porodopise. Jděte k lékaři ať vám tam dá nahlédnout, je to většinou až v zadu.

Další odpovědi
cukrar

zkuste číst zde:
http://www.po­radte.cz/spolec­nost/5922-kde-najit-cas-sveho-narozeni.html#pos­ledni

Michal

Snad v porodnici ve Vašich záznamech.

Anonymky

v porodnici XD

chucky

Díky za tip. Už jsem si volala do archívu:)