Dlostev

Kde najdu přehled veřejných soutěží?

Dobrý den, dávám znova podobnou otázku, jelikož na minulou nikdo už potom nereagoval. Chtěl bych se zeptat kde najdu seznam veřejných soutěží (zakázek) nejlépe pro tvorbu log a k tomu dalších vizuálních stylů… V minulém tématu někdo posílal http://verejna-soutez.cz/, ale nějak tam nemůžu najít to co hledám, jsou tam většinou jen zadání hmotných projektů, možná špatně koukám. Děkuji za každé poznatky. Nejvíce mě zajímají návrhy na loga, například měst či firem. Děkuji

Odpovědi
venkovan

Zkus prolustrovat www.portal.gov.cz Je to portál věřejné správy, někde by tam mohl být odkaz.

zzzzz

No to centralizovaně nenajdeš! Já si myslím, že to tak je schválně, aby se do veřejných soutěží přihlásilo co nejmíň lidí a oni mohli jako někoho vybrat. Dokonce ani nabídka práce ve státní a veřejné správě není nikde centralizovaná, ani na stránkách ÚP. Vždy jen ten kdo zadává poptávku, to zveřejňuje na svých stránkách. Takže musíš projít stránky všech měst a úřadů a hledat soutěže. Já jsem si tak hledala práci. Byl to mazec. Možná by bylo vhodné zaslat tvůj dotaz na příslušné ministerstvo, to by mě fakt zajímalo, co by ti odpověděli.