mosoj

Kde najdu otázku o možnosti jejího upravení ?

Nedávno zde byla položena otázka o možnosti úpravy otázky cizí osobou. Nějak jsem tomu neporozuměl. Nyní ji nemohu najít.

Nejlepší odpověď
setapouch

Otazku jsem kladl ja a zmizela. Nebyla smazana ani vracena, prestoze o smazani jine otazky mi prislo info.

O annas se evidentne nesmi rict nic, co neoslavuje jeji gloriolu, je nedotknutelna :D

Další odpovědi
johana 56

Můj názor.
Jestliže byla otázka odstrněna,těžko se dohledá.
Pokud jsem zaregistrovala správně,byla provedena jedna úprava otázky cizí osobou.

Domnívám se,že zde došlo k zásadní chybě ze strany administrátora,kte­rý na prováděný test předem neupozornil.Tímto opomenutím došlo ke zkreslenému obvinění pověřené osoby a prakticky přenos zodpovědnosti za negativní reakce mimo úroveň administrátorských povinností.Stejně tak je řešena všeobecná informovanost komunity.Jako spousta ostatních se o změnách dozvídám také já jen z příspěvků ‚zasvěcenějších‘,kte­ří změny obdrží emailem a zveřejní.

Pro vyjádření nesouhlasu s odpovědí jiného uživatele je poskytnut prostor jak v mé odpovědi,tak pro vložení příspěvku do diskuze.Pokud za svým nesouhlasem stojím a umím ho obhájit,není nutné schovávat se za anonymní nahlášení nebo skrytí příspěvku,který se mi nelíbí /možná jen proto,že byl vložen nesympatickým respondentem/­.Vulgární výrazy a osobní napadání patří samozřejmě do jiné kategorie,tady by měla být základním kriteriem slušnost a respekt vůči ostatním uživatelům.

Zpětným pohledem do svých otázek jsem zjistila že kolonka upravil/a se objeví pouze v případě mého vlastního doplnění.

gecco

Nevím, kde je ta otázka/odpověď, ale pokud jsem to správně pochopil, musí ona „cizí osoba“ mít k úpravě ´tvé´ otázky oprávnění – pokud to tak je, nemůže jít o běžného uživatele.
😉

Klaproth

Tu otázku položil setapouch a zněla nějak takto: „Víte, že už můžeme vidět mazala?“ Kdo a proč jí smazal nevím.

Emefej

Nenajdeš, byla odstraněna. Asi velice hrubým způsobem porušovala kodex. Jmenovala se „Všimli jste si, že už můžeme vidět mazala?“ a dal jí sem provokatér setapouch.

pusinka50

Možnost úpravy cizího příspěvku byla dána i některým vybraným uživatelům, tak aby chybně zadané příspěvky nebyly zbytečně odstraněny.
Já mezi ně nepatřím:-)

pusinka50

mosoji, každý z nás má právo oslovit meilem admina a zeptat se na něco, co nechápeme.
Bojíš se admina, že ho neoslovíte? On ochotně odpoví na všechny otázky.
Nikdo neposlal adminovi dotaz, jak je to se zdejšími „novinkami“. Po delších diskuzích zdejších zmatených uživatelů jsem poslala já adminovi několik otázek, které vám všem, ani mě nebyly jasné, a výtah z jeho odpovědí zde zveřejnila.

A vidím, že má odpověď, formou otázky, snažící se o vysvětlení novinek po odpovědi admina, byla smazána.
Kým asi?? >>> uživatel Jugar mě za to, že jsem NĚKTERÉ odpovědi na zaváděné novinky admina zde zveřejnila, abyste se z toho trochu vyznali, nazval "žalobníčkem:.

Jistě by mi odpovědi admin jen tak nenapsal, kdyby nechtěl, aby o plánovaných novinkách někdo věděl.

Taky si myslím, že by měl admin novinky zveřejňovat sám a nečekat, až se ho někdo zeptá.

mosoj

Gecco.
Vím že máš všechny svolné uživatele obšlehnuté a tvoříte ruku v ruce komunitu která si hraje na ruku ( nic nového pod sluncem). Nicméně podle mého mínění, byla tato otázka záměrně zahraná do autu po kiksu jednoho uživatele. Doufám , že se zase nedočkám divení, že to všichni ví, jenom já z vesnice ne. Podvodů a nefér jednání jsem zde zažil již hódně. Tak proč tak jednáte , když nikomu nejde o body ?

gecco

Mosoji – zřejmě ne zcela rozumím, takže to ´rozkouskuju´:

  1. položil jste otázku a já na ni odpověděl tak, jak jsem uměl – otázku/odpověď se mi fakt dohledávat nechce (a netuším, zda byla „zahrána“ a kam nebo ne); popravdě – ani nevím, o jakém „kiksu“ píšete
  2. netuším, co míníte tím „máš všechny svolné uživatele obšlehnuté“ – ale ano – nepopírám, že s některými zdejšími uživateli sdílím jejich názory a a postoje, s některými ne; nicméně vás mohu ujistit, že nevedu žádná ´zakulisní´ jednání a neuzavírám žádné dohody
  3. netuším, o jakém „divení, že všichni to ví“ píšete (jen ta vesnice v tom roli asi hrát nebude)
  4. „Podvodů…“ – opět – netuším spojitost…
  5. „Tak proč…“ – nerad se opakuju – ale – nemohl byste se vymáčknout jasněji? – jaké konkrétní jednání máte na mysli??

___
Pokud máte zájem, můžeme dál diskutovat o jednotlivých bodech (nebo navrhněte body další/jiné), v nějakém brblání ale nemám zájem pokračovat.

mosoj

Sladká nevědomost, zde to ale není pravda.
Nakonec to divení se otíralo o tvou osobu. To si pamatuji určitě, byť si žádnou statistiku a ukládání stránek nevedu.
Nicméně tak otázka nezněla.
Mně jenom zarazil fakt, že otázka která, asi nedopatřením,od­kryla jednu ze zdejších praktik, musela zmizet. Není nic horšího než soudci z lidu !!!

gecco

Takže koukám, že konkrétního nenapíšete nic – a na nějaké plácání zase nemám náladu já…
🙂
Dobrou.

mosoj

Zřejmě se to od někoho učím.