Pavel1212

Kde najdu obchody v těchto městech a vesničkách v Čechách?

Pojedeme na dovolenou do Jizerských hor a chtěl bych se zeptat na to, kde najdu obchody, příp. nejbližší obchůdky v těchto městech a vesničkách, abychom nemuseli tahat hodně jídla a zvláště důležitého pití:

  • Harrachov
  • Paseky nad Jizerou
  • Semily
  • Jesenný
  • Železný Brod
  • Tanvald
  • Kořenov (Rejdice)

Pokud tam někdo bydlíte, nebo to znáte, prosím, napište… 🙂 díky!

Nejlepší odpověď
tom004

Obchodů je dneska všude dost.Ptal bych se až místních.A možná to ani nebude třeba.„lákavé neonové“ reklamy,jsou nepřehlédnutelné i v malých obcích. :)