dcludy

Kde najdu neslyšící v okolí Pardubic?

Zdravím,
Již druhým rokem se zajímám o neslyšící. V předchozím roce jsem chodil na veřejný kurz znakové řeči. V září 2016 jsem se ale musel přestěhovat do jiného města – Pardubic a hledám kurz znakové řeči a zároveň nějaký klub neslyšících přístupný i slyšícím. Vím o dvou jeden v Kolíně (odtud se mi neozvali zpátky) a v Hradci Králové (tam mi to nevychází kvůli škole). Proto se ptám, zda o nějakém klubu nevíte. Kdybyste někdo o nějakém klubu věděl, napište mi do komentáře emailovku nebo nějaký kontakt.
Děkuji za všechny odpovědi!

Nejlepší odpověď
briketka10

Na mapě jsem našla:

Český klub nedoslýchavých Help

Bělehradská 389, Pardubice, Polabiny
Doufám, že to pomůže.
.............­.............

Dnes jsem se podívala co ten klub dělá a jak pomáhá:

Hájíme zájmy sluchově postižených – nedoslýchavých, usilujeme o větší informovanost veřejnosti o problémech sluchově postižených a poskytujeme svým členům komplexní služby, které pomáhají při překonávání každodenních bariér v jejich životě. Nabízíme odborné sociální poradenství a aktivizační služby.

To znamená, že zřejmě neposkytuje výuku pro sluchově postižené.