Pavlik D

Kde najdu největší přehled kulturních akcí v Praze?

Nejlepší odpověď
anonym

Kulturní centra, střediska, agentury a samozřejmě internet. Souhrnná nabídka kulturní akcí pro Prahu nejspíš neexistuje, protože mi není jasné, kdo by si s tím dal tu práci, aby sestavil celkový přehled všech kulturních akcí. Je mi líto, ale bude to chtít trochu si s tím pohrát a potom si najít „svoji parketu“.

Další odpovědi
IrenaV

Samozřejmě existuje souhrnná databáze veškerého kulturního dění v Praze (a také v celé Čr). Všechno, co vás může zajímat z oblasti kultury (programy všech kin, divadel, klubů, výstavních galerií…) najdete přehledně na serveru www.365dni.cz

Zdroj: www.365dni.cz