JaNčUšKa

Kde najdu nějakou práci (seminární, slohovou) o šikaně?

Dobrý den, kde bych našla slohovou práci o šikaně napsanou „neodborně“ , prostě aby byla napsána tak, jako by jí psal žák ZŠ? Předem děkuji za odpověď. PS: nechci to opsat, jen se inspirovat.

Nejlepší odpověď
RyuzakiKate

Tento rok jsem přesně na toto téma psala seminárku na ZSV, byla teda zaměřená jen na šikanu na školách, ale nechce se mi to někomu posílat dál… Řeknu ti tedy aspoň osnovu:
Úvod – proč toto téma?
Co je šikana a jednotlivá stádia
Osobnost agresora
Osobnost oběti
Spouštěcí mechanismy
Jak lze pomoci?
Vlastní výzkum – dotazník
Osobní výpověď
Filmová recenze
Závěr
Použité zdroje
Sežeň si knížku „Skrytý svět šikanování ve školách“ od nakladatelství Portál, tam jsem se inspirovala i já, ale většinu jsem psala z hlavy… Kdybys měla nějaký dotaz, napiš mi do zpráv…

Další odpovědi
M.

Ve tvé hlavě.