Jirka R

Kde najdu na netu návody naluštění SUDOKU typu „gusu“ a „hoshi“?

Odpovědi
odpomass

Gusu sudoku má vyznačené šedé pole, ve kterých musí být jen sudá čísla (2,4,6,8).

U hoshi sudoku jsem našla nějaký anglický návod, který by se dal shrnout jako:
Hishi sudoku obsahuje šest velkých trojúhelníků. Čísla od 1 do 9 musí být umístěny do buněk každého velkého trojúhelníku. Každý řádek libovolné délky – i pokud je neúplný – musí obsahovat každé číslo pouze jednou.

petadusin

na webu www.krizule.cz je spousta návodů na netradiční rébusy. Případně v časopise, který vydávají jmenuje se IQ Tykve… :))