mirekborek

Kde najdu micro USB větrák?

Chtěl bych vetráček který bych mohl strčit do svého mobilu který má android. Hledam a nic nemůžu najít buď najdu do iphonu nebo do pc. Věděli byste nebo máte zkušenosti z nějakým kvalitnějším za cenu ± 200kč?

Odpovědi
Kulpix

Buďto si ho zde koupit, 》http://www.zbo­zi.cz/hledani/?q=mi­crousb%20v%C4%9B­tr%C3%A1%C4%8Dek#ut­m_source=sear­ch.seznam.cz&ut­m_medium=hint&ut­m_content=items-opesBB&utm_ter­m=microusb%20v%C4%9B­tr%C3%A1%C4%8Dek

Nebo si ho zručnej kutil jako já za půl hodiny vyrobí z verků, co se mu válej v dílně.:-》

Honza5486656

Pokud máš telefon s napájeným USB konektorem, kup si OTG kabel(udělá z micro usb v telefonu normální USB konektor) a do něj zapoj ventilátor 🙂. Já takto dobíjím elektronku.