LubosHa

Kde najdu jiný hry Mario než jsou na http://www.ma­riohry.cz ?

Existují ještě nějaké jiné Mario hry než jsou na – http://www.ma­riohry.cz/ ? Maria totálně žeru a docela rád bych si ještě něco zapařil :) jestli teda existuje.

Odpovědi
Bedy

Co jsem tak projížděl, tak to jsou všechno flash hry. Takže se zkuste podívat třeba po mario Forever, to je podle mého názoru nejlepší mariovka všech dob, dokonce si tam člověk může udělat i vlastní „světy“.
No nedávno jsem dělal počítač pro jednoho malýho kluka, který taky mariovky úplně žere, tak jsemmu třeba našel ještě Mario Chameleon, Mario Worlds, Super Mario 600, Super Luigi World, Super Mario 2006, Super Mario Adventure, Super Mario Kamek the Magikoopa (snad si to pamatuju ještě dobře jak se to píše), dál třeba Super Mario World (Barker) a Super Mario World: The New Levels.

No a vzpomenu si ještě na takový tužkou kreslený Mario – myslím, že se to jmenovalo Super Mario Sketch a třeba Super Kario (to je ve 3D)

Pak za takových podobných her třeba Super Megaman World (je to to samé, co Mario, jen tam je Magaman, princip a nepřátelé stejní), pak třeba Penguin Panic, Penguin Panic Lock Up a Super Tux (prakticky to samé, jen s tučňákem),Cadog Adventures (to je zase s takovým podivným mužíčkem), Želvíci – zase něco na ten způsob, jen se želvou.

jeslti něco najdu nebo si vzpomenu, tak Vám dám klidně vědět…