Kde najdu inspiraci ?

Chci manželce vytvořit etikety názvu koření, které bych vytiskl a posléze nalepil na kořenky! Je na netu nějaká stránka s touto tématikou ?!
P.S.Jeden z dárků k MDŽ !

Nejlepší odpověď
Bedy

No našel jsem pro inspiraci pár návrhů, jsou to normálně obrázky, takže stačí je otevřít v GIMPu či jiném lepším programu a můžete upravit.
Jinak obrázky by měly být v rozlišení aspoň 300 dpi, aby to nebylo zubaté.

Vizte: http://etikety-na-potraviny.blog­spot.cz/2012/10/­etikety-na-korenky.html

Další odpovědi
Alesh

Zbytečný, úplně stačí, když si trochu pohraješ v Powerpointu.

  1. Vezmeš si nějaký zajímavý tvar.
  2. Název koření napíšeš přímo do něj nebo mrskneš přes něj textové pole.
  3. Řádně naformátuješ.
  4. Rozkopíruješ.
  5. Vepíšeš jednotlivé názvy koření.
  6. Vytiskneš.