LucekSch

Kde najdu ID na tiskárně EPSON?

Prosím někoho kdo ma zkušenosti s tiskárnou EPSON a s EPSON connect, při registraci je potřeba vložit do webového prohlížeče adresu s IP tiskárny. Kde asresu najdu a jak konkrétně to mám napsat? Děkuji

Odpovědi
odpomass

Tiskárnu Epson Connect k dispozici nemám, tak nevím, jak vytisknout konfigurační stránku s informacemi (je tam i IP adresa), nebo zda lze dohledat někde v menu v informacích o tiskárně, ale popíši tedy nejjistější postup:
Klikni ve Windows na tlačítko Start – Ovládací panely – Tiskárny a faxy.
Tam uvidíš připojené tiskárny, měl bys tam vidět i ten Epson. Klikni na ní pravym tl., zvol „Vlastnosti“. Nahoře najdi záložku „Porty“, v ní bys měl mít jeden zaškrtnutý port. Buď bude IP adresa napsaná hned ve sloupci port, nebo dej ještě „Konfigurovat port…“ a tam to bude vyplněné u položky „Název či adresa IP tiskárny“.