natalenkat

Kde najdu HP1 s CZ tiulkami?

Moc se omlouvám, za tam hloupou otázku, ale nemohu to nikde najít.. Potřebovala bych Harry Potter 1 s českými titulkami. Byla bych moc ráda za radu. Pěkný den.
Doplňuji:
Také bych byla moc ráda za ostatní díly HP v angličtině s českými titulkami.

Odpovědi
Hamon

Stáhni si v původním znění a titulky samostatně, téměř každý přehrávač videa dokáže přehrát titulky v externím souboru.
Jen si musíš dát pozor na časování tiulků nebo si je přečasovat.