nelasara

Kde najdu hodnýho zubaře,který mě nebude trápit a nebudu se bát jít k zubaři

Nejlepší odpověď
Terryle

Zkus se podívat na http://www.zna­mylekar.cz – lidi tam doktory hodnotí a píšou své zkušenosti, tak snad něco najdeš.
A jinak doporučuju, když Ti zubař už bude něco dělat, poprosit ho o umrtvovačku – většina doktorů ji dneska bez problémů dá už i na vrtání. Ale samozřejmě u zubaře nemůžeš čekat, že to vždycky bude jen bezbolestný, někdy to prostě bez kusu toho „trápení“ nejde :o/

Další odpovědi
Michal Kole

Asi nikde, každý zubařský zákrok bolí.

sara-sara

Já mám zatím nejlepší zkušenosti s MUDr. Jindřichem Kubastou. Už odmalička jsem patřila mezi děti, které nemohly vydržet ani nejbanálnější stomatologické zákroky))) Dlouho jsme hledali ideálního zubaře. Pan Kubasta je vynikající, je relativně mladý, příjemný, injekce ani následovné zákroky de facto nebolí. Pamatuji si, že jsem ho jako malá jednou při prohlídce, kdy zjistil, že mám zuby v pořádku, prosila na kolenou, aby mi alespoň dal tu injekci :))) No posuďte sami, je to normální?))
Tady si můžete přečíst hodnocení: http://www.zna­mylekar.cz/16596/mu­dr-kubasta-jindrich/stoma­tolog/praha-7

tom004

Dobrý den. Až ho najdete,pošlete mi adresu. 🙂

venkovan

Mám obavy, že dneska musí být člověk rád, že ho nějaký zubař vezme bez dlouhého termínu čekání.

Mucillinka

Tak to máme hodně podobnou zkušenost :D

AlicaN

Ja sa bojím zubára a hrozne ťažko sa mi hľadal v Prahe zubár. Tí čo mi boli odporučení, už nebrali. Ale jeden odporučený ma nakoniec zobral a je skvelý. Je na Prahe 7, ak tak si mrkni ich stránky – www.cool-look.cz . Je super, je opatrný, robí to precízne..proste už nemám vobec strach. Chodím tam aj na dentálnu hygienu, takže to mám stále v jeden deň – hygienistka a potom zubár. Ali