bongo

Kde najdu doplňek pro IE 8 pro blokování reklam?

Odpovědi
umrlec

Pochybuji, že něco takového existuje. Zkuste Firefox, doplněk Ad Block Plus s rozšířením ‚Pomocník skrývání prvků pro Adblock Plus‘ umožňuje blokovat vše, oo flashových bannerů, přes obrázky až k textovým reklamám.

anonym

zdarma tyto doplňky existují pro vyspělejší prohlížeče jako Firefox nebo Chrome → viz jednoduše popsaný návod zde http://www.pla­nografie.cz/ad­block/

… IE8 doporučuji z mnoha, především technických a bezpečnostních důvodů, opustit.