Kde najdu čas svého narození?

Nejlepší odpověď
Ella

V poporodní kartě. Moje mamka ji má teda doma a je tam všechno o mě od chvíle, kdy mamka začala rodit =D kromě krevní skupiny =(
Ale nevím kde ji vzít, nejspíš v té nemocnici, kde jste se narodil/a

Další odpovědi
iceT

A tvoje máma si nepamatuje,v kolik hodin porodila?Si myslím,že nejjednodušší je zeptat se jí.Ale pokud není možnost se zeptat,tak bych zkusila porodnici,kde ses narodil/la,tam by snad mohli mít záznamy o narození,nevím ale jak daleko zpětně lze dohledat.

dědapetr

Zkusit matriku

Deli

Nevím, před kolika lety to bylo, ale zprávu z porodnice archivuje dětská lékařka a v té zprávě to je. Lékařská dokumentace putuje od dětské k dorostové a pak k obvodní, takže zavolejte té, ke které patříte (nebo tam radši zajděte) a při troše štěstí a ochoty to tam najde.

anonym

V porodnici. Urcite. take jsem si to zjistovala tam. Bohuzel mami mi umrela pred 17 lety , to me to tehdy nezajimalo. Tak jsem se zeptala taty a ten rekl , ze nekdy rano. Tak jsem si zajela do porodnice a narodilajsem se ve 22.00. 🙂 -iv-