zjentek

kde najdu č. vojenskýho útvaru, u kterýho jsem sloužil?

..nebo je to po 40ti letech pořád tajný? :o
Doplňuji:
nejde to dohledat na webu? Na svou obhajobu- jsem sklerotik :o

Nejlepší odpověď
arygnoc

čo tak nazrieť do vojenskej knížky?

:-Q

Další odpovědi
mosoj

Ty si ho nepamatuješ ?
Já byl u VÚ 8863.
Doplňuji:
Velitel ppl. Kvarda

http://forum.val­ka.cz/viewtopic­.php/t/18981/star­t/-1

badisko

VU 1337 …kdyz tady pises po 4o letech :D tak jsi tam byl 2 roky ..za tu dobu jsi si to mohl zapamatovat …:D Ne ?

zjentek

arygnok, kdybych ji vzteky nespálil ve vlaku cestou z vojny, tak bych se mrknul, to dá rozum :o

cochee

No eventuálně by ti z tohoto důvodu mohly vzniknout nepříjemnosti, VK totiž stále je platný doklad a jeho nevlastnění (pro muže, kterým byla vystavena) je snad nějaký přestupek či co. http://www.de­nik.cz/z_domo­va/vojenska-knizka---doklad-na-odpis-ani-zdaleka.html

arygnoc

zjentek, keby si bol jasnovidcom, tak by si vedel, že ja jasnovidcom nie som.
odkiaľ mám vedieť, že si nervák, ktorý páli doklady?

:-Q

zjentek

tak to už jsi snad moh poznat ne?

mosoj

Na každém dopisu byla adresa v ní číslo útvaru. Mně moje manželka psala ob den.

badisko

To jsi mel super …ja se se slecnou rozesel den nez jsem nastoupil …:D
Zjentek : povedlo se ti spalit i toto ?..>> http://1drv.ms/W090YG pac jestli jo ..tak gratuluji ..oni nam totiz rikali ze to vydrzi skoro vse …:D

zjentek

no jo, jenomže na tom, co tady fotíš, mám já na rozdíl od tebe ČSSR a z druhý strany jen rodný číslo, takže žádnej útvar, to bylo extra tajný ..a ten suvenýr nosím na klíčích, stejně jako známku mýho prvního psa, to je stejný, až na to rodný číslo :o

badisko

hele …„vole“ tak jsi na tom jeste ..hur..:D prosta starecka demence …uz nad ti nepatrej …jinak te to polozi .....

zjentek

badisco, mám těžkou sklerozu, skutečně ..já třeba s někým mluvím, pak mrknu a když se mezi tím ty figury stihnou vyměnit, tak pokračuju v hovoru v původním znění s další osobou ..tvůj nick musím zkopírovat, abych jej vůbec napsal :o