hanjimka

Kde najdu brigádu na léto pro studenta?

Jde o kluka a má 18 let.Jen Zlín a okolí.

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Ty budeš hledat? A potom ho za ruku vodit do práce? Co kdyby se podíval on sám?
Nezlob se, ale tak mi to přišlo.
Pokud chce práci, je nejvyšší šas, zkusil bych markety apod., kde na léto přijímají, ale co nejdřív. Pak už je pozdě.

Další odpovědi
Radak

Před pár lety jsem řešila s klukama totéž. Poslala jsem je obejít továrny, jestli nepotřebují výpomoc (léto – dovolené). Dělali technické školy tak jsme hledali něco příbuzného. Pomohla jsem jim napsat životopisy, stačí opravdu jen to nejdůležitější v pár bodech, hlavně kontaktní údaje. Podobně si obešli ty obchoďáky na doplňování zboží. Nakonec si našli něco v těch továrnách.
Jo, a to, že jsou kluci trochu budulínci a potřebují někdy postrčit, moc dobře znám. Ať Vám to dobře dopadne a v dnešní době něco najdete.

venkovan

18 let – to může i do světa tedy dál od maminky. Ale je otázka bydlení aby nakonec to nestálo víc než výdělek z brigády.
Pokud jde o Zlín – hned v pondělí by si měl zajít na technické služby města a na zahradnické firmy které pro město dodávají práce a zkusil se tam domluvit zda nepotřebují brigádníka. Odhaduji plat tak okolo 50,– Kč/hod. Možná, že venku ho to bude víc bavit než v marketu skládat zboží, ale tam jsou zase víc děvčata a stálé počasí.
A maminka může jen poradit – oběhat si to musí sám, protože to není moc dobré když vše rodiče zařizují.