smile11

Kde najdu admina, abych mu napsala?

Nejlepší odpověď
annas

Najdete jen kontakt na admina, který je dole na stránce pod heslem Kontakt. Jinak v archívu Odpovědi.

Mail info@odpovedi.cz

Další odpovědi
marci1

„Kontakt“ vlevo dole na stránce.

badisko

Otazka je divne polozena ..ale budiz a proc se ptas ..kdyz uz byla zodpovezena !!!! a to dokonce ve tve otazce 2 dny Z5 zde .. JAK SMAZAT OTÁZKY NA SVÉM ÚČTU? http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-smazat-otazky-na-svem-uctu odpovedela ti uzivatel ocko napsala > Nejspolehlivější je napsat adminovi na info@odpovedi.cz. < zase tolik otazek nemas aby jsi v tom mela Gulas !!!

zij.kedluben

Aby si mohla udělat hlasování ,jestli máš nebo nemáš být adminka?