kosaaaak

Kde nahlásit žádost o prodloužení cyklostezky

Na konci našeho města končí asi 150m před další vesnicí cyklostezka. Končí zničehonic uprostřed pole. Chodec tam může buď přejít na silnici která je poblíž a dojít po ní v plném provozu až do vesnice (s tím že je to takříkajíc „vo hubu“, protože ta silnice je v tom místě tak úzká že i auta zajížděj raději do krajnice, nehledě na to že je ten úsek zrovna v zatáčce) a nebo projít polem, kde už je sice asi 20 let vyšlapaná úzká cestička, ale kolem je to zarostlý vysokou travou a zvlášť po ránu když je rosa, tak i po těch 150 metrech je člověk zmáčenej jako kdyby šel dvě hodiny v dešti. Takže dá se to někde nahlásit a je nějaká šance na úspěch?

Nejlepší odpověď
Tom.Noddy

Odbor dopravy na obecním úřadě nebo radnici by to měl mít v kompetenci. Popř. Krajský úřad.

Další odpovědi
MrGandy

90% cyklistů jezdí po silnicích. Řekni mi…, kdybys jel někam třeba 50– 100 Km na kole, jak chceš jezdit po cykostezkách?