hippeace

Kde na Win 7 najdu Defregmentaci disku?

Když jsme měli Win XP tak jsem věděla kde ji najít ale s Win 7 už se to snažím najít měsíc

Nejlepší odpověď
brillant

Start\všechny programy\přís­lušenství\sys­témové nástroje\defrag­mentace disku

Další odpovědi
Bedy

A nebo třetí možnost – skočte do Počítač, tam klikněte na pravým tlačítkem myši na jeden z disků, který chcete defragmentovat, tam zvolte Vlastnosti. V okně Vlastnosti disku klikněte na kartu Nástroje-Defragmentovat.

Nebo čtvrtá možnost – osobně doporučuji program Defraggler, který defragmentuje rychleji a řekl bych i lépe. Ke stažení z www.slunecnice­.cz/sw/defrag­gler
Při případné instalaci odmítněte Google Chrome/toolbar, bude-li nabízen.

anonym

Zapněte menu, a začněte psát Defragmentace a ono vám to něco nabídne =)